S PLUS WEB HİZMETLERİ

ALANYA DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

Alanya Bölgesinde Yerel Olarak Dijital Pazarlama Hizmeti Vermekteyiz.

dijital pazarlama

SEO ( ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU )

Seo ( Search Engine Optimization) – Arama Motoru 
Optimizasyonu Nedir ?

Google , Yandex , Bing , Baidu gibi arama motorlarının web sitelerini anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde uygun hale getirilerek ” web sitesinin optimize ” edilmesi , hedeflenen anahtar kelimeler dahilinde arama motorları sıralamalarında yükseltilmesi işlemidir.

Seo’nun Faydaları Nelerdir ? 

Başarılı SEO işlemleri sonucunda web sitenizin arama motoru sıralaması yükselecektir , SEO sayesinde sürekli ve ücretsiz olarak sitenize organik trafik sağlayabilirsiniz.

ALANYA‘da hizmet verdiğimiz firmaları buradan görüntüleyebilirsiniz.

GOOGLE REKLAMLARI (GOOGLE ADS)

Google Ads Nedir ?

Eski adıyla Google Adwords , yeni adıyla Google Ads Google aramalarında ve haritalarda görüntülenen ücretli reklamların verildiği platformdur. 

Google Ads Faydaları Nelerdir ? 

Aktif internet kullanıcı sayısının katlanarak arttığı günümüzde , rekabette her geçen gün artmaktadır. Rakiplerini geride bırakarak hedeflerine ulaşmak isteyen kurum veya kuruluşların hedeflerine en kısa sürede ulaşabilmek için Google Ads platformunu doğru ve aktif olarak kullanmaları gerekmektedir.

ALANYA‘da hizmet verdiğimiz firmaları buradan görüntüleyebilirsiniz.

FACEBOOK VE İNSTAGRAM REKLAMLARI

Sosyal Medya Reklamları

İnternet kullanıcılarının hızla artmasındaki en büyük etkenlerden birisi şüphesiz ki Sosyal Medya platformlarıdır. İnsanların gün içerisinde en çok vakit geçirdikleri yer konumunu alan ve hayatlarımızın birer parçası olan sosyal medyalar sadece içerik üretimi için değil Dijital Pazarlama faaliyetleri içinde vazgeçilmez bir hal almıştır.

Facebook ve İnstagram Reklamlarının Faydaları Nelerdir?

2021 verilerine göre Facebook 2.18 milyar , İnstagram ise 1.22 milyar aktif kullanıcı sayısı ile dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarının ilk ikisi olarak sıralanmaktadır. Ülkemizde de oldukça yaygın kullanılan bu sosyal medya platformları dijital pazarlama için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Facebook Ads olarak adlandırılan bu platform ücretli bir reklam platformu olsa da sadece dönüşüm değil : marka bilinirliği , yerel mağaza ziyaretleripotansiyel müşterileri bulma gibi bir çok varyasyon ile çeşitlendirilebilir. Optimize edilmiş Sosyal Medya Reklamları kurum ve kuruluşları başarıya taşımaktadır.
ALANYA‘da hizmet verdiğimiz firmaları buradan görüntüleyebilirsiniz.
 

GOOGLE VE YANDEX HARİTALARA KAYIT

Google Haritalara Kayıt

Günümüzde akıllı telefonların kullanımının artması ve arama motorlarının aramalarda sürekli olarak haritalar göstermesi dijital haritaların kullanıcı sayısını arttırmıştır. Yerel olarak potansiyel müşterilerine erişmek isteyen işletmelerin mutlaka; Google ve Yandex Haritalarda yer alması büyük bir avantajdır.

Haritalara Eklenmenin Faydaları Nelerdir ?

Google ve Yandex Haritalarda yer alarak : yakınınızda yer alan potansiyel müşterilere erişebilir, işletmeniz ve hizmetlerinizle ilgili arama sonuçlarında çıkabilir, müşterilerinize yol tarifi al özelliği sunabilir, işletmenize ait web sitenize ziyaretler alabilir, bir tıklama ile telefon aramaları alabilir, ürünlerinize , hizmetlerinize ve işletmenize ait fotoğraf ve videoları paylaşarak işletmenizi sergileyebilir , 360 VR tur ile online olarak müşterilerinize işletmenizi online olarak gezebilme fırsatını sunabilirsiniz. Ayrıca yerel bilinirlik , marka bilinirliği gibi işletmenizin özvarlıklarının yükselmesini sağlayabilirsiniz.

ALANYA‘da hizmet verdiğimiz firmaları buradan görüntüleyebilirsiniz.

Referanslarımız