Web Tasarım Ajansı

S Plus Web 

Marka bütünlüğünüze uygun, mobil uyumlu, yüksek sayfa hızlarına sahip, SEO kurallarına göre kodlanmış, güvenlik duvarlı, profesyonel web sitesi tasarımları yapıyoruz.
Alanya’da yerel olarak hizmet veriyoruz.

Neden S Plus Web‘i Seçmelisiniz?

Referanslarımız

Bizi tercih eden yol arkadaşlarımız ve onlar için yaptığımız tasarımlar

Web Tasarım Referanslar Proset Bilgisayar - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Voga Real Estate Agency - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Remax Confidence - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Cine Life Antalya - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Holiday Excursion - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Holiday in Turkey - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Senol Hukuk Bürosu - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Led Aydınlatma TR - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar İmaj Perde - S Plus Web

SSS

Bilgi Paylaştıkça Çoğalan Bir 

Hazinedir.

Öğrenmenin en hızlı yolu sorulardır. Sektörümüzü hızlı öğrenmeniz için gereken tüm soruları Sizin için toparladık.

Web tasarım nedir kısaca açıklayalım; kullanıcılara dijital üzerinde deneyim sunan, görsellerle oluşturulmuş sayfalardır. Yazılımsal alt yapıya sahip olup hazır şablonlarla da üretim yapılmaktadır. Web tasarım uzmanı tarafından gerçekleştirilen ve projeye bağlı değişiklik gösteren bir unsurdur. Alanya web tasarım firması olarak profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz hizmettir.

Blog sitelerinden farklı olarak bir marka/firmaya özel oluşturulan daha çok resmi hava veren sitelerin oluşturulma sürecidir. Sürecin tamamlanmasından sonra ortaya çıkan web site örnekleri farklılık gösterir. Markanın hikâyesini yansıtır; ürün, hizmet ve blog alanları bulunur. Kurumsal markaya ait olan tüm bilgileri görsel şölen ile kullanıcılara sunar.

Alanya web tasarım firması olarak sunduğumuz hizmetin öneminin farkındayız. Peki, web site tasarımı neden önemli? Web tasarımı yaptırmanın önemi şu şekildedir:

 • Markayı, firmayı en iyi şekilde temsil eder.
 • Yeni müşterilere ve kitlelere erişmenizi sağlar.
 • Kurumsal kimlik oluşmasında büyük bir paya sahiptir.
 • Marka bilinirliği için önemli ve gereklidir.
 • Kullanıcıda kısa sürede bir etki yaratır.
 • Harekete geçirici ve ikna edici güç barındırır.
 • Satış noktasında kâr elde etmeyi sağlar.
 • Rakipler arasından sıyrılmayı sağlar.
 • Kâr marjını yükseltme noktasında avantaj sunar.

Hazır web site şablonları değil, kişiye özel site örnekleri ile bu avantajları elde edebilirsiniz.

Tasarım yaptırmak isteyen kişi ya da kişilerle görüşme yapılarak süreç planlanır. Proje Başlat butonumuza tıklayarak ilk adımı atabilirsiniz. İletişim formunu da doldurursanız, sizinle iletişime geçeriz. Süreç hakkında konuşup karar verdiğiniz takdirde planlama ve sonrasında uygulama aşamasına geçeriz.

Profesyonel hizmet veren Alanya web tasarım ajansı olarak belirli aşamalara bağlı olarak süreci yönetiyoruz. İzlediğimiz web tasarım aşamaları ise şu şekildedir:

 1. Ön Görüşme
 2. Marka/Firmaya Ait Bilgi Almak
 3. Fikir ve Taleplerinizi Elde Etmek
 4. Pazar Analizi Yapılması
 5. Rakip Analizi Yapılması
 6. Gerekli Planlamaları Yapmak
 7. Uygulamaya  Geçerek Web Siteyi Son Haline Getirmek

Hazır şablon kullanmayan firmamız da yazılımsal alt yapı ve frameworkler kullanılarak web site tasarımı yapılmaktadır. SEO uyumlu web site olması amacıyla da bu yöntem tercih edilmektedir. Diğer taraftan markaya uygun lisanlı görseller, videolar da eklenerek site şekillendirilmektedir. Sıralama almanızı sağlayan SEO çalışmları ile kullanıma hazır, profesyonel web site tasarımınız oluşturulur.

Marka değerinizi yansıtmak, rakipleriniz arasından sıyrılmak için Alanya web tasarım firmamızla çalışmalısınız. Alanya bölgesinde tecrübe ve birçok referansa sahip olmamızdan dolayı bizi tercih etmenizi öneririz. Özellikle çok dilli web tasarımlarında iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz. İngilizce, Rusça , Almanca vb. dillerde bir çok farklı sektörde müşterilerine hizmet veren referanslarımız mevcut. Sizde multilanguage(Çok dilli) bir web sitesi tasarımına sahip olarak küreselleşmeyi hedefleyebilirsiniz. Kısıtlı pazar alanı ile kalmamak ve daha fazla alıcıya erişmek için web tasarımı konusunda bizi tercih etmenizi öneririz 🙂

Sektörde hazır şablon kullananlar bulunsa da Alanya web tasarım ajansı olarak, özel tasarım sağlıyoruz. Marka değerini yansıtacak görsellikte ve bilgiye sahip sayfalar oluşturuyoruz. Gerekli kategoriler, fotoğraf ve videolar ile tamamen markaya/firmaya özgü bir görüntü elde etmek hedefindeyiz. Eğer siz de klasik web sitelerinden sıkıldıysanız, bizimle iletişime geçin ve size özel olanı ortaya çıkaralım.

Güncel web sitesi tasarımı fiyatları konusunda net bilgi vermek zordur. İstekleriniz ve talepleriniz değerlendirilip harcanan süre zarfı da göz önünde bulundurularak size teklifte bulunmaktayız. Eğer kısa sürede fiyat konusunda bilgi almak isterseniz, Teklif Al bölümünden bize ulaşabilirsiniz.