S PLUS WEB

S Plus Web tasarım ajansı 2019 yılında, web geliştirici Sinan CELİLOĞLU tarafından Alanya’da kurulmuştur.

All in one mantalitesinde markalara ve işletmelere 360 derece e-dönüşüm hizmetlerini tek adresten sunmak ve başarıya ulaştırmak S Plus Web’in temel hedefidir.


S Plus Web tescilli bir web tasarım markasıdır.

Daha Fazla

S Plus Web ekibi yola her ne kadar web tasarım odaklı çıksa da sektör ihtiyaçlarından olan;

alanlarında da kendilerini geliştirmiş ve müşterilerine hizmet sunmaktadır.
2022 itibariyle 100+ farklı alanda projelere ve danışmanlık hizmetlerine imza atan S Plus Web ekibi gün geliştikçe büyümekte ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ülke genelinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri Yorumları

Değerli yol arkadaşlarımızın bizler hakkında yaptığı yorumlardan bazıları

"

E-Ticaret konusunda en büyük eksiğimiz olan isteklerimize tam uyumlu web tasarım ve pazaryerleri entegrasyonu hizmetlerini aldık , ayrıca e-ticaret sistemimizin tüm teknik işleri S Plus Web ekibi tarafından yönetiliyor, işlerimizde daha ileriye gitmemize ve SEO çalışmaları ile satış yapmamıza yardımcı oldukları için teşekkürler.

Hasan GİRGİN

Etkin Ticaret - Alanya Yamaha Bayi

"

S Plus Web ekibi ile B2B web sitemiz ve entegre olarak pazaryerlerinda satış hizmetini aldık , tüm ihtiyaçlarımızı tek işletme altında sorunsuz alabilmek gerçekten iş yükü açısından çok önemliydi , tüm ekibe teşekkür ederiz.

Uğurcan DOĞAN

Proset Bilgisayar - Profesyonel Network Sistemleri 

"

Yerel olarak alo mama hizmeti ile kurmak istediğimiz web sitemizi sorunsuzca isteklerimize odaklı kurdular , 3 ay gibi kısa bir sürede SEO çalışmaları sayesinde yerel bilinirlik ve yeni müşteriler elde ederek ve siparişlerimizi almaya başladık . S Plus Web ekibi ile çalışmak keyifli ve verimli bir süreçti. Teşekkürler S Plus Web !

Ercan SARIKAYA

Pozitif Petshop - alanyapetshops.com

"

Alanya bölgesinde Şenol Hukuk Bürosu olarak hizmet vermekteyiz. İnternette öne çıkmak istediğimiz aratmalar ile ilgili Sinan bey ve ekibinden web sitesi ile ilgili destek istedik. Kendileri kısa sürede hem web sitemizi istediğimiz şekilde tasarlayarak hemde ingilizce ve rusça dillerinide ekleyerek işimize büyük oranda katkı sağladılar.

Av. Celal Sefa ŞENOL

Şenol Hukuk Bürosu

"

E-ticaret web sitesi arayışı içindeyken S Plus Web'den Sinan bey ve ekibi ile tanıştım. Sinan bey gerek web tasarım gerekse e ticaret sektöründe gayet bilgili ve ilgili entegre bir e ticaret sistemi kurarak hem sitemizde hemde pazaryerlerinde satış yapmamıza öncülük etti. Emekleri için teşekkürler.

Uğur ABA

E-Spor Marketim