E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı İle Satışlarınızı ve Marka Bilinirliğinizi  Arttırma Garantisi Veriyoruz.

E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret yapmayı hedefleyen firmalar için kendi e-ticaret web siteleri olmazsa olmazdır. E-ticaret sitesi olmayan firmalar marka bilinirliği oluşturmak adına daima rakiplerinden geri planda kalacaklardır. S Plus Web Hizmetleri olarak size kullanıcı dostu , hızlı ,SEO uyumlu E-ticaret Web Sitesi hizmeti sunuyoruz.

Pazar Yerleri Danışmanlığı

Pazar yeri nedir ?

Pazar yeri online olarak hizmet veren , tedarikçileri bir araya getiren e-ticaret mağazalarının bir araya getirildiği platformlardır. Ülkemizde ki pazar yerlerinin en önde gelenleri;

olarak listelenebilir. Firmanızın ürünlerinin pazar yerlerinde listelenmesini ve pazarlama stratejilerimiz ile en hızlı şekilde satış yapmanızı sağlıyoruz. 5 yılı aşkın tecrübemiz ile firmanızın satışlarını arttırma garantisi sunuyoruz.

Entegrasyon Danışmanlığı

Entegrasyon Nedir ? 

E-ticaret operasyonlarını büyütmek , satışları arttırmak için en önemli işlem satış yapılan online mağaza sayısını arttırmaktır. E-ticaret siteniz ve pazaryerleri platformlarını birlikte kullanmak satışlarınızın artmasını sağlarken iş yükünüzü arttıracaktır.  Entegrasyon sistemleri bu noktada devreye girmektedir. Entegrasyon sistemleri tüm online satış mağazalarında listelenmiş ürünlerinizi düzenlemeyi, siparişlerinizi yönetmeyi ve faturalandırma işlemleri gibi bir çok işlemi tek bir ekran üzerinden gerçekleştirmenizi sağlar. S Plus Web Hizmetleri olarak size entegrasyon sistemi kurulumu ve yönetimi hizmetlerini sunuyoruz.