KURUMSAL WEB SİTESİ

Kurumsal Web Sitesinin Önemi

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve bilginin kolay ulaşılabilir duruma gelmesi ,kişinin öğrenmek istediği herhangi bir bilgi olduğunda hemen internette araştırma yaparak web sitelerinden istediği bilgileri edinmesini sağlamıştır. Bir web sitesi sayesinde istediğiniz hedef kitleye siz ulaşabildiğiniz gibi; hedef kitlede istediğinde size ulaşabiliyor. Web sitesinin içeriği sizin inisiyatifinizle oluştuğu için karşı tarafa anlatmak istediklerinizi web sitesi aracılığıyla daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Sosyal medya hesapları her ne kadar aktif olarak kullanılsa da bir işletmenin güvenilirliğini, kurumsal olduğunu göstermesi için kullanıcılar web sitesine özellikle dikkat etmektedirler. Profesyonel ve kurumsal bir kimlik sergileyebilmeniz için web sitesi olmazsa olmazınızdır.

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Kurumsal kimlik nedir ? neyi temsil eder ? Şirketinizin , kuruluşunuzun gerek şirket/kuruluş içi gerekse şirket/kuruluş dışı sergilediği , gösterdiği tüm duruş, davranış, markalaşma politikası, müşteri ilişkileri ve imajını temsil eden etkenler kurumsal kimliği temsil eder. Yani bir şirketin sahip olduğu imajını dışarıya yansıtma şekli o şirketin kurumsal kimliğini göstermektedir. Kurumsal kimliğiniz ne kadar iyiyse gerek müşterileriniz gerekse diğer firmaların gözünde saygınlığınız o kadar artacaktır. Kurumsal kimliğe sahip olan firmalar sektör fark etmeksizin, bulundukları sektörde daima bir adım öndedir ve daha akılda kalıcı bir etkiye sahiptirler.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı ?

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak için kullanabileceğiniz bir çok farklı materyal vardır . Bunların en basit örnekleri , kartvizitinizde yer alan logonuz , ürettiğiniz ürünlerin ambalajları, ofisinizde kullanılan antetli kağıt tasarımları, fatura ve fatura zarflarına kadar materyallerin bir bütünlük içersin de şirketinizi/kuruluşunuzu temsil edecek şekilde olmasıdır. Kurumsal web siteniz yapılırken tüm bu detaylar dikkate alınarak , logo, tasarım, web sitesinde kullanılan renkler de diğer materyalleriniz ile uyum içerisinde olmalıdır. S Plus Web Hizmetleri olarak size kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz Kurumsal Web Sitesi Tasarımları yapıyoruz.