Entegra Entegrasyon sistemi

En çok tercih edilen entegrasyon sistemi entegra ile ürünlerinizi hızlı ve hatasız şekilde tüm platformlarda listeleyin.

neden entegra ?

Tüm Pazaryerleri İle Optimize

Entegra Türkiye’de en çok tercih edilen e-ticaret entegrasyon programıdır. Bunun başlıca sebepleri : 

  • Tüm pazar yerleri ile sorunsuz çalışabilmesi
  • Sürekli olarak geliştirilmesi
  • Haftalık olarak versiyon güncellemesi ile pazar yerlerinde ki değişiklikleri yakından takip ediyor olması
  • Kullanıcı dostu ara yüz
  • Basit şekilde yedekleme , taşıma kolaylığı
  • Gerekli tüm işlemlere tek ekran ile çözüm sağlayabilmesi
  • Satış , İade , Platform raporlamaları
  • Fatura yönetimi
  • E-ihracat uyumlu alt yapı

Sizde tüm bu avantajlardan yararlanarak işinizi internette büyütmek ister misiniz ? S Plus Web Hizmetleri olarak Entegra tecrübemizle satışlarınızın artması için sizlere kurulum ve yönetim hizmetleri sağlıyoruz.

Entegranın Faydaları

TÜM E-TİCARET'İNİZİ TEK PANELDEN YÖNETEBİLİRSİNİZ

Entegra ile tek panelden tüm e-ticaret operasyonlarınızı yönetebilir, 10'larca platformda mağaza açarak yurtiçi ve yurtdışına satış yapabilirsiniz. Tek bir panele girdiğiniz ürünleri tüm satış kanallarınıza listeleyip, siparişlerinizi de tek tuşla faturalandırabilirsiniz

ÜRÜNLERİNİZİN GEÇMİŞİNİ BOZMADAN GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ

Mevcut mağazalarınızda bulunan ürünlerinizi, yorum ve puanlarını kaybetmeden akıllı kurulum asistanımızla Entegra'ya alarak ürünlerinizin birleştirilmesini sağlayıp tek noktadan stok ve fiyat yönetebilirsiniz. Tüm platformlardan aldığınız siparişleri tek ekranda görerek ister kağıt ister elektronik olarak faturalandırabilirsiniz. Ek bir programa ihtiyaç duymadan stoklarınızı da Entegra'da tutabilirsiniz. Üstelik Entegra'ya geçiş sürecinizde satışlarınızı durdurmanız gerekmez.

PERAKENDE MAĞAZANIZIN STOKLARINI KULLANABİLİRSİNİZ
Eğer bir veya daha fazla perakende mağazanız var ise bu mağaza stoklarınız otomatik olarak e-ticaret kanalları ile senkronize edilebilmektedir. Muhasebe entegrasyonlarımız ile mağazanızda ki ürün stoklarınız, tüm e-ticaret satış kanallarınıza eş zamanlı olarak yansır. Tüm siparişleriniz de eş zamanlı olarak muhasebe programınıza iletilir. Böylece ayrı bir e-ticaret deposu kurmadan da stoklarınızı yönetebilirsiniz.
ENTEGRA'YA HER YER DEN ERİŞEBİLİRSİNİZ
Entegra'yı ister bilgisayarınıza kurulacak programdan, ister web ara yüzümüzden, isterseniz de mobil uygulamamızdan yönetebilirsiniz. Kullanıcı sınırlaması olmaksızın, Entegra'ya internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.
E-TİCARET SİTENİZİ DE ENTEGRA'DAN YÖNETEBİLİRSİNİZ
Mevcut bir e-ticaret siteniz var ise E-ticaret alt yapısı entegrasyonlarımız ile pazaryerlerini yöneteceğiniz gibi çift taraflı olarak e-ticaret alt yapınızı da Entegra'dan yönetebilirsiniz. Ayrıca entegrasyonlarımızı kullanabilmeniz için bir e-ticaret siteniz olmak zorunda değildir.
HAFTANIN 7 GÜNÜ DESTEK ALABİLİRSİNİZ
Haftanın 7 günü 09:00 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilir, takıldığınız her konuda ücretsiz olarak bizden destek alabilirsiniz.