E-ticaret Web Sitesi

Hemen satış yapmaya başlayın!

S Plus E-ticaret Sitesi sayesinde ürünlerinizi Hızlı , Detaylı ve Kolayca listeleyerek en hızlı şekilde satış yapmaya başlayın.

Detaylı Ürün Yönetimi

Tek ekran üzerinden , ürünlerinizin başlığını, açıklamalarını, varyant ve niteliklerini, stok adedini , kargo gönderim seçeneklerini , benzer ve bağlantılı ürünleri, aksesuarları gibi bir çok özelliği kolayca yöneterek ürünlerinizi en verimli şekilde yayınlayın.

Toplu Ürün İşlemleri

Stok takibi , fiyat güncelleme veya yeni ürün girişlerini excell tablosu kolaylığı ile en hızlı şekilde yaparak hem zamandan kazanın hem de ürünlerinizi en hızlı şekilde satışa açın .

Hızlı ve güvenli online mağaza

Arama motorları için büyük önem arz eden hızlı bir online mağazaya sahip olarak tüm müşterilerinize kolayca erişin. Ücretsiz SSL sertifikası desteğimiz ile müşterilerinizi ve müşterilerinizin kart bilgilerini güvende tutun.

Detaylı raporlama

Ziyaret sayısı , satış ,  müşteri yorumları , ürün puanlaması gibi önemli raporlara erişim sağlayın , işinizi büyütmek ve satışlarınızı arttırmak için bir adım öne geçin . Mobile Uygulamamız ile online mağazanızı istediğiniz an istediğiniz yerden analiz edin veya yönetin.

Entegrasyon desteği

Entegratör yazılım danışmanlığı hizmetimiz ile ürünlerinizi sadece web sitenizde değil : Trendyol , N11 , Hepsiburada, Gittigidiyor ‘da satışa açın , hali hazırda ki potansiyel müşterilerinize sergileyerek en kısa sürede en yüksek satış potansiyeline kolayca erişin.