SEO Danışmanlığı

S Plus Web 

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu hizmetimiz ile Google ve diğer arama motorlarında rakipleriniz arasında görünür olun ve daha fazla ziyaretçiye erişin.

Alanya’da yerel olarak hizmet veriyoruz.

Neden S Plus Web‘i Seçmelisiniz?

Referanslarımız

Bizi tercih eden yol arkadaşlarımız ve onlar için yaptığımız tasarımlar

Web Tasarım Referanslar Proset Bilgisayar - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Voga Real Estate Agency - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Remax Confidence - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Cine Life Antalya - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Holiday Excursion - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Holiday in Turkey - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Senol Hukuk Bürosu - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar Led Aydınlatma TR - S Plus Web
Web Tasarım Referanslar İmaj Perde - S Plus Web

SSS

Bilgi Paylaştıkça Çoğalan Bir 

Hazinedir.

Öğrenmenin en hızlı yolu sorulardır. Sektörümüzü hızlı öğrenmeniz için gereken tüm soruları Sizin için toparladık.

SEO(arama motoru optimizasyonu) nedir?  SEO Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarının kurallarına göre web sitenizin optimize edilmesi işlemlerinin tamamıdır. Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) sayesinde bir web sitesi ücretsiz trafik(organik) sağlayarak hedef kitlesine erişim sağlar ve onların web sitesini ziyaret etmesini hedefler.

SEO(Arama motoru optimizasyonu), bir web sitesinin olmazsa olmazlarındandır. Optimize edilmemiş bir web sitesi ziyaretçi almak için sürekli olarak reklam vermek zorundadır, buda sürekli olarak reklam gideri oluşturur. SEO yapılandırması doğru şekilde ve kurallara uygun olarak yapılmış bir web sitesi ise Google ve diğer arama motorlarında organik(ücretsiz) trafik alabilir.

SEO ile hedef kitlenize ücretsiz olarak erişebilir ve rakipleriniz arasında görünür olabilirsiniz.

SEO sürekli olarka güncellenen ve değişiklik gösteren bir sistemdir. SEO yaparken uygulanması gereken temel süreçleri aşağıdaki gibi listeleyebiliriz;

  1. Site içi SEO analizi
  2. Site dışı SEO analizi
  3. SERP analizi
  4. Rakip analizi
  5. Pazar analizi
  6. Arama niyeti analizi
  7. Raporlama
  8. Uygulama
  9. Yayınlama

Dijital pazarlama hizmetlerinin temellerinden olan SEO ve Google ADS(Google Reklamları) entegre olarak yürütülmelidir. Yani başarıya ulaşmak için hem reklam vermelisiniz hemde SEO kurallarına uygun bir web sitesi sahibi olmalısınız.

SEO sayesinde uzun vadede trafik alabilirken, Google reklamları ile kampanyanızda belirlediğiniz süre ve bütçe kadar trafik alabilirsiniz.

SEO ve Google ADS’i birlikte kullandığınız takdirde, SEO için önemli kriterler olan kullanıcı deneyimi, sayfada geçirilen süre, hemen çıkma oranı gibi metriklerin reklamlar ile sitenize ziyaret gerçekleştiren kullanıcılar tarafından, hızlı bir şekilde oluşturulmasını ve arama motorları tarafından web sitenize gönderilen tarama(crawl) botlarının çoğalmasını sağlayarak web sitenizin SEO’sunda destek olmasını hedefleyebilirsiniz.

SEO(arama motoru optimizasyonu) danışmanlığı hizmet bedelleri web sitenizin teknik yeterlilikleri ve optimizasyon seviyesine göre belirlenmektedir. Dilerseniz teklif formu sayesinde web siteniz için teklifimizi kolayca öğrenebilirsiniz. Teklif Al