S PLUS WEB HİZMETLERİ

ALANYA E-TİCARET HİZMETLERİ

Alanya Bölgesinde Yerel Olarak E-Ticaret Danışmanlığı ve E-Ticaret Hizmetleri Vermekteyiz.

e-ticaret Hizmetlerimiz

E-TİCARET WEB SİTESİ KURULUMU

Çağımızın şartları gereği ürün ve hizmetlere ulaşmak artık çok kolay bir hale gelmiştir. Hemen hemen her sektörde , her alanda online olarak 7 gün 24 saat satış yapılabilmektedir. Sanal marketlerin gün geçtikçe çoğalması buna en net örnek olarak sayılabilir. Artık market alışverişleri dahi online olarak yapılabilmekte ve potansiyel müşteri sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Teknolojinin geldiği bu aşamada bir e-ticaret sitesine sahip olmak, ürünlerinizi satabilmek için işletmenizi 7/24 açık tutmanıza ve potansiyel müşterilerinize sürekli olarak erişebilmenize imkan sağlamaktadır. Bu da doğru orantılı olarak satışlarınızı artırabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu yüzden e-ticaret web sitesi işinizi geliştirmede önemli bir rol oynayacaktır. ALANYA‘da hizmet verdiğimiz firmaları buradan görüntüleyebilirsiniz.

PAZAR YERLERİ DANIŞMANLIĞI

Pazar yeri nedir ?

Pazar yeri online olarak hizmet veren , tedarikçileri bir araya getiren e-ticaret mağazalarının bir araya getirildiği platformlardır. Ülkemizde ki pazar yerlerinin en önde gelenleri;

olarak listelenebilir. Firmanızın ürünlerinin pazar yerlerinde listelenmesini ve pazarlama stratejilerimiz ile en hızlı şekilde satış yapmanızı sağlıyoruz. 5 yılı aşkın tecrübemiz ile firmanızın satışlarını arttırma garantisi sunuyoruz. ALANYA‘da hizmet verdiğimiz firmaları buradan görüntüleyebilirsiniz.

ENTEGRASYON DANIŞMANLIĞI

Entegrasyon Nedir ? 

E-ticaret operasyonlarını büyütmek , satışları arttırmak için en önemli işlem satış yapılan online mağaza sayısını arttırmaktır. E-ticaret siteniz ve pazaryerleri platformlarını birlikte kullanmak satışlarınızın artmasını sağlarken iş yükünüzü arttıracaktır.  Entegrasyon sistemleri bu noktada devreye girmektedir. Entegrasyon sistemleri tüm online satış mağazalarında listelenmiş ürünlerinizi düzenlemeyi, siparişlerinizi yönetmeyi ve faturalandırma işlemleri gibi bir çok işlemi tek bir ekran üzerinden gerçekleştirmenizi sağlar. S Plus Web Hizmetleri olarak size entegrasyon sistemi kurulumu ve yönetimi hizmetlerini sunuyoruz. ALANYA‘da hizmet verdiğimiz firmaları buradan görüntüleyebilirsiniz.

Referanslarımız